
Číslo produktu 1042

HiPP Hotové jedlá: Mrkva so zemiakmi a bio hovädzím mäsom 190 g
Obsah: 190 g


HiPP Menu s mrkvou, zemiakmi a bio hovädzím mäsom predstavuje vyvážené jedlo pre deti od 5. mesiaca. Ponúka chutnú kompozíciu starostlivo vybraných surovín v tej najvyššej bio kvalite.
Toto plnohodnotné jedlo je svojím zložením prispôsobené výživovým potrebám dojčiat. Kombinácia jemnej mrkvy, zemiakov a krehkého bio hovädzieho mäsa zaisťuje príjemnú chuť. Cenný bio repkový olej dodáva prírodné omega-3 mastné kyseliny. Pokrm je navyše bezlepkový a predstavuje ľahko stráviteľnú možnosť v rámci pestrých príkrmov.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Menüs |
| Zložky | Mrkva*, zemiaky*, Voda, hovädzie mäso* 8,0 %, repkový olej* 1,3 %. *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Všetky neohriate zvyšky uložte do uzavretej nádoby v chladničke a spotrebujte ich na druhý deň. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Otvorenú nádobu alebo jej časť zohrejte vo vodnom kúpeli alebo v Mikrovlnné rúry , dôkladne premiešajte a skontrolujte teplotu. |
| Upozornenie k používaniu | Kompletné jedlo. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili sklo. Pred použitím skontrolujte, či sklo nie je poškodené. |
| Výrobca | HiPP GmbH&Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | Georg-Hipp-Straße 7, 85276 Pfaffenhofen an der Ilm |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 58 kcal / 242 kJ |
| Tuky v g | 2,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,6 g |
| Sacharidy v g | 6,3 g |
| - z toho cukry v g | 2,4 g |
| Bielkoviny v g | 2,1 g |
| Soľ v g | 0,08 g |