
Číslo produktu 2206817

HiPP Nektárinka v jablkovo-mangovej príchuti - bez pridaného cukru
Obsah: 190 g


Ovocný príkrm HiPP Nektárinka v jablku a mangu predstavuje ovocnú kompozíciu pre dojčatá od 6. mesiaca. Výborne sa hodí ako dezert alebo na ochutenie kaší.
Na výrobu tejto dojčenskej výživy sa používa výlučne starostlivo vybrané a prísne kontrolované ovocie. Na slnku dozreté nektárinky, jablká a mangá mali dostatok času na to, aby naplno rozvinuli svoju prirodzenú chuť. Produkt neobsahuje žiadne pridané arómy ani konzervačné látky, a ponúka tak čistý ovocný pôžitok.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Zloženie: Ovocie* 100 % (jablká* 60 %, nektárinky* 30 %, mango* 10 %). *Z ekologického poľnohospodárstva |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite si požadované množstvo |
| Upozornenie k používaniu | Ako dezert alebo ako prísada do kaše. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili sklo. Pred použitím skontrolujte, či sklo nie je poškodené. |
| Poznámka k využitiu | Poznámka: Prirodzene bezlepkové #od 6 mesiacov |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 53 kcal / 224 kJ |
| Tuky v g | 0,2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 11,4 g |
| - z toho cukry v g | 10,6 g |
| Bielkoviny v g | 0,5 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |