
Číslo produktu 2942647

HiPP Organická malinová Tyčinka v banánovo-jablkovej príchuti
Obsah: 23 g
HiPP Bio ovocná tyčinka s príchuťou malín, banánov a jabĺk predstavuje ovocnú desiatu pre deti od 1. roka. Je vyrobená zo surovín v bio kvalite a prispôsobená potrebám malých detí.
Táto tyčinka spája lahodnú chuť banánov a jabĺk s jemne kyselkavým tónom malín. Vďaka mäkkej konzistencii a farebnej oblátke je tento snack mimoriadnou pochúťkou. Použité suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva a sú šetrne spracované tak, aby vznikla ovocná tyčinka ideálna pre deti.
| Obsah | 23 g |
| Typ produktu | Detské mlieko |
| Zložky | Zloženie: Jablkový šťavový koncentrát* 29 %, banánové vločky* 29 %, celozrnná ovsená múka* 15 %, celozrnná pšeničná múka*, slnečnicový olej*, pšeničná múka*, koncentrát šťavy z arónie*, zemiakový škrob*, koncentrát malinovej šťavy* 1,5 %, koncentrát šťavy z čiernych ríbezlí* 1,5 %, Koncentrát mrkvovej šťavy*. *Z ekologického poľnohospodárstva. Môže obsahovať mlieko, orechy, horčicu a sóju. |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-006 |
| Upozornenie k používaniu | Pred použitím skontrolujte, či je obal neporušený. |
| Poznámka k využitiu | Od 1 roka #DÔLEŽITÉ: Tyčinka podávajte iba pod dohľadom a nie v ľahu. Dbajte na pravidelnú dentálnu hygienu. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 81 kcal / 343 kJ |
| Tuky v g | 1,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,1 g |
| Sacharidy v g | 15,8 g |
| - z toho cukry v g | 9,5 g |
| Bielkoviny v g | 1,1 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |