
Číslo produktu 350584

Rotbäckchen Lernstark Mini
Obsah: 125 ml
Rotbäckchen Lernstark Mini je lahodná priama šťava obohatená o cenné živiny. Základ tvoria starostlivo vybrané druhy ovocia v overenej kvalite.
Základ tejto viacdruhovej ovocnej šťavy tvoria aromatické červené hrozno, jablká, acerola a baza, ktoré jej dodávajú charakteristickú ovocnú chuť. Receptúra je cielene obohatená o železo, vitamíny B1, B2, B6, B12 a niacín. Jedna denná dávka v objeme 125 ml pokrýva 19 % referenčného príjmu železa a 31 % referenčného príjmu obsiahnutých vitamínov.
| Obsah | 125 ml |
| Typ produktu | Šťavy |
| Zložky | Zloženie: Šťava z bieleho hrozna, jablková šťava, jahodové pyré, arónia, baza čierna, čučoriedková šťava, glukonát Železo(II), Vitamín B1, B2, B6, B12, niacín, pantotenát, Biotín |
| Upozornenie k používaniu | Denná dávka 125 ml pokrýva 19 % referenčného príjmu Železo a 31 % referenčného príjmu vitamínov, ktoré obsahuje. |
| Poznámka k využitiu | Odporúčame vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. |
| Výrobca | Haus Rabenhorst |
| Adresa výrobcu | 53572 Unkel/Rhein |
| Možnosť kontaktu | info@haus-rabenhorst.de |
| Výživové hodnoty na | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 60 kcal / 251 kJ |
| Tuky v g | < 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | < 0,1 g |
| Sacharidy v g | 14 g |
| - z toho cukry v g | 14 g |
| Vláknina v g | < 0,5 g |
| Bielkoviny v g | < 0,5 g |
| Soľ v g | 0,03 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Niacin | 4 mg | 25% |
| Biotin | 13 µg | 25% |
| Vitamin B 2, Riboflavin | 0.35 mg | 25% |
| Pantothensäure | 1.5 mg | 25% |
| Vitamin B 6 | 0.35 mg | 25% |
| Vitamin B 12 | 0.63 µg | 25% |
| Eisen | 2.1 mg | 15% |
| Vitamin B 1, Thiamin | 0.28 mg | 25% |
Anteil der Referenzmenge gemäß Europäischer Union(NRV)