
Číslo produktu 167411

Rotbäckchen Originálny Mini
Obsah: 125 ml
Rotbäckchen Das Original je viacdruhová ovocná šťava, ktorá je už od roku 1952 známa ako klasika a pozostáva z vysokokvalitných priamych štiav. Praktická mini fľaštička je ideálna na cesty.
Táto šťava z viacerých druhov ovocia predstavuje kompozíciu červeného hrozna, jabĺk, bieleho hrozna, pomarančov, aceroly, černíc, čerešní a medu. Receptúru dopĺňa pridané železo. Obsiahnutý vitamín C podporuje normálne vstrebávanie železa v tele. Jedna denná dávka s objemom 125 ml pokrýva 31 % referenčnej hodnoty príjmu vitamínu C aj železa.
| Obsah | 125 ml |
| Typ produktu | Šťavy |
| Zložky | Zloženie: Šťava z červeného hrozna, jablka, bieleho hrozna a pomaranča, dužina z aceroly, šťava z černíc a čerešní, Med (1 %), glukonát Železo |
| Upozornenie k používaniu | Denná dávka 125 ml pokrýva 31 % referenčného príjmu Vitamín C a Železo . |
| Poznámka k využitiu | Odporúčame vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. |
| Výrobca | Haus Rabenhorst |
| Adresa výrobcu | 53572 Unkel/Rhein |
| Možnosť kontaktu | info@haus-rabenhorst.de |
| Výživové hodnoty na | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 62 kcal / 260 kJ |
| Tuky v g | < 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | < 0,1 g |
| Sacharidy v g | 15 g |
| - z toho cukry v g | 15 g |
| Vláknina v g | < 0,5 g |
| Bielkoviny v g | < 0,5 g |
| Soľ v g | 0,03 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin C | 20 mg | 25% |
| Eisen | 3.5 mg | 25% |
Anteil der Referenzmenge gemäß Europäischer Union (NRV)