
Číslo produktu 3073247

Rozbočovače Müller USB Type-C™ na USB 3.0 1:4, napájanie zo zbernice, čierny
Obsah: 1 ks


Rozbočovač MÜLLER USB Type-C™ na USB 3.0 rozširuje možnosti pripojenia notebookov, tabletov alebo počítačov. Toto praktické príslušenstvo umožňuje súčasné pripojenie až štyroch USB zariadení k jedinému portu USB-C.
Vďaka štíhlej a odolnej konštrukcii je tento rozbočovač užitočným doplnkom na pracovisko aj na cesty. Krátky integrovaný kábel s dĺžkou 10 cm zaisťuje usporiadané a nekomplikované pripojenie ku koncovému zariadeniu. Štyri modré porty USB 3.0 maximálne uľahčujú pripojenie externých pevných diskov, USB kľúčov, myší, klávesníc a ďalších periférnych zariadení.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Adapter |
| Dĺžka kábla | 10 cm |
| Pripojenia | USB-A |
| Šírka | 1.5 cm |
| Výška | 1.5 cm |
| Číslo modelu | MUECS508 |
| Hĺbka | 9 cm |
| Výrobca | MediaRange GmbH |
| Adresa výrobcu | Zum Quellenpark 29, 65812 Bad Soden a.Ts. |
| Možnosť kontaktu | info@mediarange.de |