Číslo produktu 3049059

Sada cukríkov Whoopsie
Obsah: 68 g / 10 pc.

Súprava Whoopsie Candy Blush Set spája radosť z maškrtenia so zábavou zo sveta kozmetiky. Táto sladká zmes ovocných želé a penových cukroviniek má podobu kozmetickej súpravy a predstavuje originálnu pochúťku.
Súprava obsahuje:
Jednotlivé sladkosti sa vyznačujú kreatívnym dizajnom a pripomínajú skutočnú súpravu líceniek. Vďaka ovocnej chuti predstavujú tieto gumové a penové cukríky hravú alternatívu k bežným sladkostiam. Atraktívne balenie robí z tejto súpravy krásny tip na darček.
| Obsah | 68 g / 10 pc. |
| Typ produktu | Ovocné a želé cukríky |
| Zložky | Glukóza, cukor, jablková šťava z jablkového koncentrátu, želatína (Bravčové mäso), Glukóza-fruktózový Sirupy, kukuričný škrob, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, ovocné a zeleninové koncentráty (spirulina, jablko, čierna mrkva), leštiaca látka (karnaubský vosk), farbivá (kurkumín, karmín). |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte mimo dosahu slnečného žiarenia. |
| Výrobca | Conceptfood Gerlinde Schreinemacher |
| Adresa výrobcu | Aspastraße 24, DE-59394 Nordkirchen |
| Možnosť kontaktu | www.schreinemacher.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 335 kcal / 1.425 kJ |
| Tuky v g | < 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | < 0,1 g |
| Sacharidy v g | 77 g |
| - z toho cukry v g | 49 g |
| Bielkoviny v g | 6,8 g |
| Soľ v g | 0,05 g |