Číslo produktu 3049057

Sada na nechty Whoopsie Candy
Obsah: 66 g / 10 pc.

Whoopsie Candy Nail Set spája zábavu pri maškrtení s kreatívnou hrou. Hoci súprava pripomína vybavenie nechtového štúdia, prekvapí lahodnými sladkosťami s ovocnou príchuťou.
Balenie obsahuje:
Jedlé umelé nechty možno podľa vlastnej fantázie ozdobiť priloženou tekutou cukrovinkou v oranžovej a modrej farbe. Vzniká tak jedinečný vzhľad, na ktorom si možno následne pochutnať. Kombinácia gumených cukríkov a tekutej sladkosti ponúka rozmanitý chuťový zážitok. Táto súprava je originálnou voľbou pre všetkých milovníkov netradičných cukroviniek.
| Obsah | 66 g / 10 pc. |
| Typ produktu | Ovocné a želé cukríky |
| Zložky | Glukóza, cukor, jablková šťava z jablkového koncentrátu, želatína (Bravčové mäso), maltózový sirup, kukuričný škrob, okysľovač (kyselina citrónová), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, ovocné a zeleninové koncentráty (šprulina, jablko, čierna mrkva), leštiaca látka (karnaubský vosk), konzervačná látka (sorban draselný), farbivá (antokyány, brilantná modrá FCF). |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte mimo dosahu slnečného žiarenia. |
| Výrobca | Conceptfood Gerlinde Schreinemacher |
| Adresa výrobcu | Aspastraße 24, DE-59394 Nordkirchen |
| Možnosť kontaktu | www.schreinemacher.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 310 kcal / 1.317 kJ |
| Tuky v g | < 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | < 0,1 g |
| Sacharidy v g | 71 g |
| - z toho cukry v g | 55 g |
| Bielkoviny v g | 6,6 g |
| Soľ v g | 0,03 g |