Číslo produktu 10138

SchapfenMühle jemné špaldové vločky
Obsah: 500 g

Jemné špaldové vločky značky SCHAPFEN MÜHLE predstavujú vynikajúci základ pre výživné raňajky a obohatia rozmanité pokrmy. Vyrábajú sa z celého zrna špaldy, ktorá je pôvodnou formou pšenice.
Špalda sa vyznačuje svojím druhým obalom, takzvanou plevou. Tá obklopuje zrno a poskytuje mu prirodzenú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. V rámci náročného procesu sa táto pleva šetrne odstráni, následne sa zrná narežú a spracujú do podoby jemných vločiek. Tieto vločky sa výborne hodia ako jemná prísada do chleba a pečiva, ako výživná ingrediencia do zeleninových jedál, polievok a hustých pokrmov, či ako chrumkavá posýpka na ovocie a sladké dezerty.
| Obsah | 500 g |
| Typ produktu | Flocken & Kleie |
| Zložky | Špaldové vločky |
| Krajina pôvodu | Poľnohospodárstvo EU |
| Výrobca | SchapfenMühle GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Franzenhauserweg 21, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | info@schapfenmuehle.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 347 kcal / 1.466 kJ |
| Tuky v g | 2,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,2 g |
| Sacharidy v g | 64 g |
| - z toho cukry v g | 1 g |
| Bielkoviny v g | 13,3 g |
| Soľ v g | 0,03 g |