Číslo produktu 756680

SchapfenMühle ovsená kaša s čokoládou
Obsah: 260 g

SchapfenMühle Hafer-Porridge Schoko predstavuje lahodné a výživné jedlo pre úspešný štart do dňa alebo ako posilnenie kedykoľvek počas dňa. Príprava je rýchla a jednoduchá, ideálna pre chvíle, keď je málo času.
Či už doma, v kancelárii alebo na cestách – táto ovsená kaša je chutnou voľbou na teplé raňajky alebo ako menšie jedlo počas dňa. Receptúra spája plnú chuť čokolády s pozitívnymi vlastnosťami ovsa. Praktické jednotlivé porcie umožňujú čistú prípravu presne podľa potreby a bez veľkej námahy.
| Obsah | 260 g |
| Typ produktu | Flocken & Kleie |
| Zložky | Ovsené vločky (60 %), sušené odstredené mlieko, surový cukor, čokoláda (6 %) (horká čokoláda: kakaová hmota, dextróza, emulgátor (slnečnicový lecitín), mliečna čokoláda (cukor, sušené plnotučné mlieko) |
| Krajina pôvodu | Poľnohospodárstvo EU |
| Výrobca | SchapfenMühle GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Franzenhauserweg 21, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | info@schapfenmuehle.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 371 kcal / 1.564 kJ |
| Tuky v g | 6,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,9 g |
| Sacharidy v g | 68 g |
| - z toho cukry v g | 21 g |
| Bielkoviny v g | 12 g |
| Soľ v g | 0,7 g |