Číslo produktu 74542

SchapfenMühle Prosové vločky
Obsah: 400 g

Jemné prosové vločky od SCHAPFEN MÜHLE sú všestrannou prísadou pre vyváženú stravu a obohatia müsli, kaše či pečivo.
Pri výrobe sa proso najprv starostlivým procesom olúpe. Následná šetrná tepelná úprava dodá zrnám ich jedinečnú arómu ešte predtým, ako sa vyvalcujú na jemné vločky. Vďaka svojej jemnej štruktúre sa výborne hodia ako prísada pri varení a pečení alebo na zjemnenie jogurtov a tvarohových dezertov.
| Obsah | 400 g |
| Typ produktu | Flocken & Kleie |
| Zložky | prosové vločky |
| Krajina pôvodu | Poľnohospodárstvo EU |
| Výrobca | SchapfenMühle GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Franzenhauserweg 21, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | info@schapfenmuehle.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 356 kcal / 1.506 kJ |
| Tuky v g | 4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1 g |
| Sacharidy v g | 67 g |
| - z toho cukry v g | 2 g |
| Bielkoviny v g | 11 g |
| Soľ v g | 0,01 g |