Číslo produktu 109026

SchapfenMühle Špaldová krupica
Obsah: 500 g

Špaldová krupica značky SCHAPFEN MÜHLE predstavuje všestrannú ingredienciu pre kreatívnu kuchyňu, ktorá obohatí sladké aj slané pokrmy.
Špalda, prastará forma pšenice, je typická svojím dvojitým obalom – plevou. Táto vrstva prirodzeným spôsobom chráni zrno pred vonkajšími vplyvmi prostredia. Na výrobu krupice sa pleva odstraňuje v procese šetrného lúpania ešte pred samotným mletím zrna. Výsledkom je jemný produkt, ktorý nájde využitie ako prísada pri pečení pečiva alebo pri varení rozmanitých jedál.
| Obsah | 500 g |
| Typ produktu | Flocken & Kleie |
| Zložky | Špaldová krupica |
| Krajina pôvodu | Poľnohospodárstvo EU |
| Výrobca | SchapfenMühle GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Franzenhauserweg 21, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | info@schapfenmuehle.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 361 kcal / 1.525 kJ |
| Tuky v g | 4,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,2 g |
| Sacharidy v g | 66,7 g |
| - z toho cukry v g | 1 g |
| Bielkoviny v g | 9,8 g |
| Soľ v g | 0,05 g |