Číslo produktu 2662654

Seitenbacher Müsli Fitness Mix
Obsah: 750 g

Seitenbacher Müsli Fitness Mischung spája celozrnné obilniny s ovocím a čokoládou, čím vytvára pestrý chuťový zážitok. Táto vyvážená zmes predstavuje lahodnú voľbu na raňajky alebo ako občerstvenie počas dňa.
Základ tejto müsli zmesi tvorí starostlivo zostavený výber celozrnných obilnín. Jemné vločky z horkej čokolády dodávajú ľahký kakaový tón, ktorý dokonale harmonizuje so sladkosťou ovocia. Výnimočným prvkom sú mrazom sušené maliny, ktoré prinášajú intenzívnu ovocnú chuť. Celkový chuťový zážitok dotvárajú jemné mandľové lupienky a chrumkavé slnečnicové semienka, ktoré dodávajú zmesi príjemnú chrumkavosť. Chrumkavé kukuričné lupienky dopĺňajú rozmanitosť textúr a menia každú misku na moment pôžitku.
| Obsah | 750 g |
| Typ produktu | Müsli & Flakes |
| Zložky | Celozrnné ovsené vločky, celozrnné pšeničné vločky, čokoládové vločky (trstinový cukor, nízkotučné kakao, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor: Lecitín), kukuričné vločky (kukurica, sladový jačmeň, morská soľ), jačmenné vločky, lyofilizované maliny, slnečnicové semienka, mandľové vločky. |
| Informácie o alergénoch | Celozrnné ovsené vločky, celozrnné pšeničné vločky, sladový jačmeň, jačmenné vločky, mandľové vločky. Môže obsahovať stopy sóje, sezamu, mliečnych výrobkov a arašidov. |
| Vlastnosti | vegetariánske podľa receptu |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste, chránené pred teplom. |
| Výrobca | Seitenbacher Vertriebs GmbH |
| Adresa výrobcu | Siemensstr. 14, D-74722 Buchen im Odenwald |
| Možnosť kontaktu | mail@seitenbacher.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 380 kcal / 1.600 kJ |
| Tuky v g | 8 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 2 g |
| Sacharidy v g | 59 g |
| - z toho cukry v g | 10 g |
| Bielkoviny v g | 13 g |
| Soľ v g | 0 g |