
Číslo produktu 2751518

SilaVit horčík 400
Obsah: 40 g
SilaVit Magnesium 400 je výživový doplnok vo forme praktických vrecúšok s brusnicovou príchuťou. Slúži na doplnenie denného príjmu horčíka.
Horčík je minerálna látka, ktorá je dôležitá pre množstvo procesov v tele. Okrem úlohy pri funkcii svalov a energetickom metabolizme prispieva tiež k správnemu fungovaniu nervového systému, syntéze bielkovín a rovnováhe elektrolytov. Balenie obsahuje 20 vrecúšok, ktoré umožňujú jednoduché užívanie.
| Obsah | 40 g |
| Typ produktu | Vitamíny a minerály |
| Upozornenie | Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Dodržiavajte zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. |
| Informácie o alergénoch | Obsahuje zdroj fenylalanínu. |
| Vlastnosti | vegetariánske podľa receptu|vegánske podľa zložiek|Bez laktózy|Bezlepkové |
| Vlastnosti | vegetariánske podľa receptu|vegánske podľa zložiek|Bez laktózy|Bezlepkové |
| Poznámka k skladovaniu | Výrobky skladujte v obale na suchom mieste, chránenom pred teplom a svetlom. |
| Zložky | Oxid horečnatý; plnidlo: Sorbit, Maltodextrín; okysľovadlo: kyselina citrónová, prášok z brusnicovej šťavy 1 %, aróma; protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín; sladidlo: aspartám. |
| Upozornenie k používaniu | Denná dávka 2 g na tyčinku. |
| Cieľová skupina | Dámy|Páni|Unisex |
| Výrobca | PharCoNa GmbH |
| Adresa výrobcu | Benzstraße 1, D-48683 Ahaus |
| Možnosť kontaktu | www.mueller.eu |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 kcal / 13 kJ |
| Tuky v g | < 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | < 0,1 g |
| Sacharidy v g | 0,2 g |
| - z toho cukry v g | < 0,1 g |
| Bielkoviny v g | < 0,1 g |
| Soľ v g | < 0,01 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Magnesium | 400 mg | 107% |
* Referenzmenge für die tägliche Zufuhr gemäß EU-Lebensmittelinformationsverordnung (LMIV).