
Číslo produktu 2751676

SilaVit pastilky so zinok a Vitamín C
Obsah: 45 g
Cmúľacie tablety SilaVit sú výživovým doplnkom so zinkom a vitamínom C a majú ovocnú ananásovú príchuť.
Tieto cmúľacie tablety môžu slúžiť ako doplnok každodennej stravy. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Kombináciu zložiek dopĺňa ovocná chuť ananásu.
| Obsah | 45 g |
| Typ produktu | Vitamíny a minerály |
| Upozornenie | Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Dodržiavajte zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste, chránenom pred svetlom a pri teplote do 25 °C. |
| Zložky | Plnidlo: Sorbit; kyselina L-askorbová; glukonát zinočnatý; okysľovadlo: kyselina citrónová; aróma: ananás; protihrudkujúca látka: polyetylénglykol; horečnaté soli mastných kyselín; škrob; sladidlo: aspartám; farbivo: riboflavín-5-fosfát. |
| Cieľová skupina | Dámy|Páni|Unisex |
| Výrobca | SUNLIFE GmbH |
| Adresa výrobcu | Schierbusch 3, 33161 Hövelhof |
| Možnosť kontaktu | www.mueller.eu |
| Výživové hodnoty na | 1,5 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3,81 kcal / 15,9 kJ |
| Tuky v g | 0,03 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,03 g |
| Sacharidy v g | 1,34 g |
| - z toho cukry v g | 0 g |
| Bielkoviny v g | 0 g |
| Soľ v g | 0 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin C | 80 mg | 75% |
| Zink | 10 mg | 50% |
*: Referenzmenge für die tägliche Zufuhr gemäß EU-Lebensmittelinformationsverordnung (LMIV). **: Keine Referenzmenge innerhalb der EU-Lebensmittelinformationsverordnung (LMIV) definiert.