Číslo produktu 3105196

Sour Madness® Crush Bonbon Mix extra kyslý
Obsah: 60 g / 14 Stk.

Zmes cukríkov Sour Madness® Crush predstavuje extra kyslú výzvu pre všetkých, ktorí hľadajú intenzívne chuťové zážitky. Tieto tvrdé cukríky ponúkajú ovocnú kombináciu určenú pre odvážne jazýčky.
Na tých, ktorí túto výzvu prijmú, čaká výber výnimočných chutí. Spektrum príchutí siaha od lesnej jahody a sviežeho granátového jablka cez výraznú čučoriedku až po horkastý grapefruit. Každý cukrík predstavuje malú skúšku odvahy a zaručuje nezabudnuteľný moment. Táto zmes je ideálna na zdieľanie s priateľmi alebo na individuálne vychutnávanie, keď sa objaví chuť na niečo výnimočné.
| Obsah | 60 g / 14 Stk. |
| Typ produktu | Bonbons & Kaubonbons |
| Zložky | Glukózový sirup, cukor, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná; aróma, farbivo: antokyány, amoniakálny karamel, indigotín; leštiace látky: arabská guma, karnaubský vosk. |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste. |
| Pokyny na prípravu | Pripravené na konzumáciu - nevyžaduje sa žiadne príprava. |
| Výrobca | Tri d'Aix GmbH |
| Adresa výrobcu | Poststr. 43, DE-52477 Alsdorf |
| Možnosť kontaktu | service@tridaix.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 391 kcal / 1.660 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 98 g |
| - z toho cukry v g | 77 g |
| Bielkoviny v g | < 0,6 g |
| Soľ v g | 0 g |