
Číslo produktu 3139725

Šťava na dojčenie Rotbäckchen Mama
Obsah: 450 ml
Rotbäckchen Mama Stillsaft je viacdruhová ovocná šťava prispôsobená potrebám žien v období dojčenia, zjemnená čajom z anízu a rasce.
Táto šťava bola vyvinutá na cielené dopĺňanie živín počas dojčenia. Denná porcia 200 ml prispieva k pokrytiu zvýšenej potreby špecifických živín. Zabezpečuje tak napríklad 63 % odporúčanej dennej dávky železa a 50 % ostatných obsiahnutých vitamínov a minerálnych látok pre dojčiace matky, na základe referenčných hodnôt D-A-CH pri nízkom príjme fytátov. Po otvorení fľašu skladujte uzavretú v chladničke a spotrebujte do piatich dní.
| Obsah | 450 ml |
| Typ produktu | Šťavy |
| Zložky | Zloženie: Jablková šťava, šťava z červeného hrozna, anízovo-rascový čaj 20 % (Voda, aníz 1,1 %, rasca 0,4 %), šťava z arónie, šťava z bazy čiernej, glukonát Železo, vitamíny C a B12, jodid draselný, glukonát zinočnatý |
| Poznámka k skladovaniu | Otvorenú fľašu vždy zatvorte a uchovávajte v chladničke; spotrebujte do 5 dní. |
| Upozornenie k používaniu | Podľa Nemeckej spoločnosti pre výživu (DGE) denná porcia 200 ml pokrýva 63 % odporúčaného denného príjmu Železo , 57 % jód a 50 % Vitamín C, Vitamín B12 a zinok pre dojčiace ženy s nízkym príjmom fytátov. |
| Výrobca | Haus Rabenhorst |
| Adresa výrobcu | 53572 Unkel/Rhein |
| Možnosť kontaktu | www.rotbaeckchen.de |
| Výživové hodnoty na | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 47 kcal / 198 kJ |
| Tuky v g | < 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | < 0,1 g |
| Sacharidy v g | 11 g |
| - z toho cukry v g | 11 g |
| Vláknina v g | < 0,5 g |
| Bielkoviny v g | < 0,5 g |
| Soľ v g | < 0,01 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin C | 31 mg | 39% |
| Jod | 65 µg | 43% |
| Zink | 2.8 mg | 28% |
| Vitamin B 12 | 1.4 µg | 55% |
| Eisen | 5 mg | 36% |
Anteil der Referenzmenge gemäß Europäischer Union (NRV)