
Číslo produktu 2668936

Štetec na korektor BODY&SOUL Bamboo Line
Farba: natur
Obsah: 1 ks


Štetec na korektor z radu Bamboo Line od značky BODY&SOUL umožňuje cielenú aplikáciu korektorov. Je ideálnym nástrojom na precízne prekrytie nedokonalostí pleti či kruhov pod očami.
Tento štetec umožňuje ľahké naberanie korektora a jeho rovnomerné rozotretie na pleti. Tvar špičky štetca sa prispôsobí kontúram tváre a umožní tak precíznu prácu aj na ťažko dostupných miestach. Rukoväť z bambusového dreva pritom dobre padne do ruky a dodáva štetcu prirodzený vzhľad.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Concealerpinsel |
| Podrobnosti o materiáli | Bambusové drevo, plast |
| Upozornenie k používaniu | Zakrytie nedokonalostí pleti a tmavých kruhov pod očami. |
| Šírka | 13 mm |
| Farba | Prírodná |
| Výška | 160 mm |
| Pokyny na starostlivosť | Pravidelne čistite jemným šampónom. |
| Hĺbka | 10 mm |
| Výrobca | Parsa Haar- und Modeartikel GmbH |
| Adresa výrobcu | Hummelberg 674889 Sinsheim |
| Možnosť kontaktu | service@parsa-beauty.de |