Číslo produktu 2713842

SÜSZ Organické sladidlo Erytritol
Obsah: 700 g

SÜSZ Bio sladidlo Erytritol predstavuje alternatívu k bežnému cukru a ponúka všestranné využitie pri sladení jedál a nápojov.
Toto sladidlo v prášku sa vyznačuje chuťou podobnou cukru a je obľúbenou súčasťou stravy zameranej na kontrolu kalórií. Erytritol je navyše šetrný k zubom, pretože ho baktérie spôsobujúce zubný kaz nedokážu metabolizovať.
| Obsah | 700 g |
| Typ produktu | Prísady na pečenie a sladidlá |
| Zložky | Sladidlo: 100 % Erytritol*. *z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Bez laktózy|Vegánsky|Bezlepkové |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Poznámka k skladovaniu | Po použití vždy uzavrite Dóza a skladujte ju na suchom mieste. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-003 |
| Cieľová skupina | Dámy|Páni|Unisex |
| Výrobca | Duria Global GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Hämmerchensgäßchen 2a, 52349 Düren |
| Možnosť kontaktu | info@naduria.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 0 kcal / 0 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 100 g |
| - z toho cukry v g | 0 g |
| Bielkoviny v g | 0 g |
| Soľ v g | 0 g |