
Číslo produktu 887893

Tašky Mars MIXED MINIS
Obsah: 400 g
Vrecko Mars Mixed Minis spája najobľúbenejšie klasické čokoládové tyčinky v praktickom mini formáte. Táto zmes je ideálna na zdieľanie s priateľmi a rodinou alebo ako malé potešenie počas dňa.
Toto balenie obsahuje:
Každá tyčinka je balená samostatne, vďaka čomu sa táto pestrá zmes skvele hodí na cesty, do kancelárie alebo ako malá pozornosť. Rozmanitý výber zaručuje, že si každý nájde to svoje – od jemnej mliečnej čokolády cez chrumkavé arašidy a karamel až po šťavnatý kokos. Kakao použité na výrobu pochádza zo 100 % zodpovedného pestovania.
| Obsah | 400 g |
| Typ produktu | Čokoládové výrobky |
| Zložky | MLIEČNA WAY - Zloženie: Cukor, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, slnečnicový olej, srvátkový permeát (mlieko), prečistené maslo (mlieko), extrakt zo sladového jačmeňa, palmový tuk, soľ, sušený vaječný bielok, emulgátor (sójový lecitín). (Môže obsahovať: arašidy, iné orechy) |
| Informácie o alergénoch | MILKY WAY - Sušené odstredené mlieko, mlieko, extrakt zo sladového jačmeňa, sušený vaječný bielok, sójový lecitín. # MARS - Sušené odstredené mlieko, mlieko, extrakt zo sladového jačmeňa, sójový lecitín, sušený vaječný bielok. # TWIX - Pšeničná múka, sušené odstredené mlieko, mlieko, sójový lecitín. # BOUNTY - Sušené odstredené mlieko, mlieko, sójový lecitín. # SNICKERS - Arašidy, sušené odstredené mlieko, mlieko, sójový lecitín, sušený vaječný bielok. |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste. |
| Poznámka k využitiu | Mliečna čokoláda obsahuje nielen kakaové maslo, ale aj iné rastlinné tuky. |
| Výrobca | Mars GmbH |
| Adresa výrobcu | Eitzer Str. 215, 27283 Verden, Deutschland |
| Možnosť kontaktu | contact@at.mars.com |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 99 kcal / 413 kJ |
| Tuky v g | 4,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 2,7 g |
| Sacharidy v g | 13 g |
| - z toho cukry v g | 9,6 g |
| Bielkoviny v g | 0,9 g |
| Soľ v g | 0,08 g |