
Číslo produktu 2417298

TEAPOT ORGANIC Organics Začnite svoj deň
Obsah: 36 g
TEEKANNE BIO Organics Start Your Day je lahodný bio bylinný čaj, ktorý prináša moment pôžitku v ranných hodinách. Kompozícia s maté, mätou kučeravou a citrónovou kôrou zaisťuje povzbudzujúci štart do nového dňa.
Táto čajová zmes spája vybrané ingrediencie do harmonického chuťového zážitku. Povzbudzujúce tóny maté sa snúbia so sviežosťou mäty kučeravej a ovocnou kyslosťou citrónovej kôry. Každé čajové vrecúško obsahuje starostlivo vybrané bylinky, čo zaručuje vysokú kvalitu. Čaj je ideálnou súčasťou rannej rutiny.
| Obsah | 36 g |
| Typ produktu | Kräutertee |
| Zložky | Zloženie: Citrónová tráva*, Maté (30 %)*, Mäta klasnatá (20 %)*, Sladké drievko*, Citrónová kôra*, Listy sladkého klinčeka*. *100 % organické |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Bez laktózy|Vegánsky|Bezlepkové |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-006 |
| Pokyny na prípravu | Dôležité upozornenie: Použite jedno čajové vrecúško na šálku. Vždy zalejte čerstvo prevarenou Voda a nechajte lúhovať aspoň 5-8 minút! Len tak zaručíte bezpečnosť produktu! |
| Výrobca | TEEKANNE GmbH & Co. KG |
| Adresa výrobcu | D-40526 Düsseldorf |
| Možnosť kontaktu | info@teekanne.de |
| Výživové hodnoty na | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 kcal / 4 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 0,2 g |
| - z toho cukry v g | 0 g |
| Bielkoviny v g | 0 g |
| Soľ v g | 0 g |