
Číslo produktu 847004

TEEKANNE Rooibos
Obsah: 35 g
Čaj TEEKANNE Juhoafrický Rooibos ponúka aromatickú a jemnú chuť pre chvíle skutočného pôžitku. Tento čaj rooibos pochádza z najlepších zberov v Južnej Afrike a je prirodzene bez kofeínu.
Na výrobu tohto čaju sa používajú výlučne vysokokvalitné rastliny rooibos, ktoré mu dodávajú jeho typický, jemný charakter. Starostlivý výber a spracovanie čajových lístkov zaručujú konštantne vysokú kvalitu v každej šálke. Či už horúci počas chladných dní, alebo ako osviežujúci ľadový čaj v lete, tento nápoj je všestranný a jednoduchý na prípravu.
| Obsah | 35 g |
| Typ produktu | Kräutertee |
| Zložky | Rooibos |
| Certifikácia | vegan |
| Vlastnosti | Laktosefrei|Vegan|Glutenfrei |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste. |
| Pokyny na prípravu | Použite jedno čajové vrecúško na šálku. Vždy zalejte čerstvo prevarenou Voda a nechajte lúhovať aspoň 5-8 minút. Len tak zaručíte bezpečnosť produktu! |
| Výrobca | TEEKANNE GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Kevelaerer Str. 21-23, D-40526 Düsseldorf |
| Možnosť kontaktu | info@teekanne.de |
| Výživové hodnoty na | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 kcal / 4 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 0,2 g |
| - z toho cukry v g | 0 g |
| Bielkoviny v g | 0 g |
| Soľ v g | 0 g |