Číslo produktu 2955707

THE CANDY & TOY FACTORY Warheads Jazyk Splash
Obsah: 53 g / 24 pc.

Warheads Tongue Splash od značky THE CANDY & TOY FACTORY ponúkajú mimoriadne kyslý chuťový zážitok. Tento gél predstavuje vzrušujúcu cukrovinku pre všetkých, ktorí obľubujú intenzívne chute.
Tento produkt je skutočnou výzvou pre chuťové poháriky. Kyslý gél sa postará o intenzívny moment a je dostupný v dvoch ovocných variantoch. Keďže sa produkt dodáva ako mix príchutí, výber konkrétneho variantu je náhodný. Vďaka praktickému baleniu je tento gél ideálnou pochúťkou na cesty.
| Obsah | 53 g / 24 pc. |
| Typ produktu | lízatko |
| Zložky | Glukózový sirup, cukor, Voda, regulátor kyslosti: kyselina jablčná (E296); umelé arómy, regulátor kyslosti: citráty sodné (E331); konzervačná látka: sorban draselný (E202); farbivá: E133, E163. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy sóje a/alebo mlieka. Kyslé produkty môžu spôsobiť podráždenie úst. |
| Vlastnosti | Bezlepkové |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom. |
| Upozornenie k používaniu | Odporúčané pre deti od 4 rokov. Kyslé výrobky môžu spôsobiť podráždenie úst. |
| Výrobca | DOK Kindersüßwaren GmbH |
| Adresa výrobcu | Aspastraße 24, 59394 Nordkirchen |
| Možnosť kontaktu | +49 2596 528220 |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 336 kcal / 1.405 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 80 g |
| - z toho cukry v g | 50 g |
| Bielkoviny v g | 0 g |
| Soľ v g | 0,29 g |