Číslo produktu 2275835

ültje Kettle Nuts Paprika
Obsah: 150 g

Kessel Nüsse Paprika od značky ültje predstavujú korenistú chrumkavú pochúťku na zahryznutie kedykoľvek počas dňa. Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu získavajú tieto arašidy chrumkavý obal a pikantný nádych.
Starostlivo vybrané arašidy sa špeciálnym postupom v kotlíku obaľujú do vrstvy cestíčka. Následne prebieha šetrné praženie, až kým nedosiahnu zlatistú farbu a dokonalú chrumkavosť. Záverečné dochutenie paprikou dodáva orechom ich charakteristickú pikantnú chuť. Kessel Nüsse sa vyrábajú v Nemecku.
| Obsah | 150 g |
| Typ produktu | Chips |
| Zložky | 40 % ARAŠIDOVÉ JADRÁ, ryžová múka, škrob (kukuričný, pšeničný), 11 % slnečnicový olej, PŠENIČNÁ múka, cukor, soľ, Koreniny, paradajkový prášok, cibuľový prášok, paprikový prášok, DROZDIČKOVÝ extrakt, chilli prášok, farbivo (extrakt z papriky), invertný cukrový sirup, Cesnakový prášok, prírodná aróma. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy orechov. |
| Vlastnosti | vegánske podľa zložiek |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla. |
| Výrobca | Felix GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Binnerheide 28, 58239 Schwerte |
| Možnosť kontaktu | info@felix-hamburg.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 498 kcal / 2.079 kJ |
| Tuky v g | 28 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 3,8 g |
| Sacharidy v g | 46 g |
| - z toho cukry v g | 7,4 g |
| Bielkoviny v g | 14 g |
| Soľ v g | 1,8 g |