Číslo produktu 24095

ültje pikantné pražené arašidy bez tuku
Obsah: 180 g

Pikantne korenené arašidy značky ültje predstavujú výdatnú pochúťku na chrumkanie kedykoľvek počas dňa. Vďaka šetrnému praženiu v peci sa naplno rozvinie ich aróma.
Tieto arašidy sú lahodnou pochúťkou na príjemné večery alebo ako snack na cesty. Jemne vyladená pikantná zmes korenín dodáva orechom osobitý nádych a robí z nich obľúbenú voľbu pre všetkých, ktorí majú radi pikantné chute. Vďaka praženiu bez tuku sú uvedomelou alternatívou k bežným vyprážaným snackom.
| Obsah | 180 g |
| Typ produktu | Salzige Snacks |
| Zložky | ARAŠIDOVÉ JADRÁ, soľ, ryžová múka, želírujúca látka (E414), stabilizátor (E420), zemiakový škrob, DROZDIČNÝ extrakt, Koreniny (s paprikou), cibuľový prášok, extrakt z korenia, svätojánska guma. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy orechov. |
| Vlastnosti | vegánske podľa zložiek |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla. |
| Výrobca | Felix GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Binnerheide 28, 58239 Schwerte |
| Možnosť kontaktu | info@felix-hamburg.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 590 kcal / 2.448 kJ |
| Tuky v g | 46 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 6 g |
| Sacharidy v g | 16 g |
| - z toho cukry v g | 5,5 g |
| Bielkoviny v g | 25 g |
| Soľ v g | 1,6 g |