Číslo produktu 72407

ültje pražené arašidy bez soli
Obsah: 200 g

Pražené arašidy bez soli od značky ültje sú vynikajúcou voľbou pre čistý pôžitok z orechov. Ponúkajú plnú chuť arašidov v ich rýdzej, prirodzenej podobe.
Tieto arašidy sú skvelým občerstvením počas dňa, hodia sa ako prísada do müsli alebo na zjemnenie slaných pokrmov. Zloženie je vegánske a neobsahuje žiadnu pridanú soľ, vďaka čomu vyniká autentická chuť orechov.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Salzige Snacks |
| Zložky | ARAŠIDOVÉ JADRÁ, slnečnicový olej. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy orechov. |
| Vlastnosti | vegánske podľa zložiek |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla. |
| Výrobca | Felix GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Binnerheide 28, 58239 Schwerte |
| Možnosť kontaktu | info@felix-hamburg.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 626 kcal / 2.592 kJ |
| Tuky v g | 52 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 7,9 g |
| Sacharidy v g | 11 g |
| - z toho cukry v g | 5,3 g |
| Bielkoviny v g | 25 g |
| Soľ v g | 0,05 g |