
Číslo produktu 192689

Vankúš Lindt Vankúše Gold
Obsah: 323 g
Zlatý vankúšik Lindor od značky LINDT predstavuje exkluzívny výber praliniek v elegantnom darčekovom balení v tvare vankúšika. Tieto jemné čokoládové guľôčky ponúkajú výnimočný pôžitok pre všetkých milovníkov delikátnych, v ústach sa rozplývajúcich kreácií.
Každá jedna pralinka odhaľuje pri vychutnávaní svoje tajomstvo: len čo sa jemná škrupinka z prvotriednej čokolády rozplynie, krémová náplň podmaní zmysly. Kompozícia vyberaných ingrediencií a viac ako 175-ročné skúsenosti v umení výroby čokolády menia každú guľôčku na malé majstrovské dielo. Luxusné prevedenie obalu zdôrazňuje prémiový charakter obsahu, vďaka čomu je vankúšik Lindor vkusným darčekom na akúkoľvek príležitosť.
| Obsah | 323 g |
| Typ produktu | Schokoladenartikel |
| Zložky | Zloženie: Cukor, rastlinný tuk (kokosový, palmojadrový), kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, sušené odstredené mlieko, prepustené maslo, laktóza, lieskové orechy, emulgátor (sójový lecitín), jačmenný sladový extrakt, vanilka, arómy. Môže obsahovať mandle a iné orechy. |
| Výrobca | Lindt & Sprüngli GmbH |
| Adresa výrobcu | DE-52072 Aachen |
| Možnosť kontaktu | 0241/ 8881-0 |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 634 kcal / 2.632 kJ |
| Tuky v g | 50 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 35 g |
| Sacharidy v g | 40 g |
| - z toho cukry v g | 38 g |
| Bielkoviny v g | 4,8 g |
| Soľ v g | 0,13 g |