Číslo produktu 3084024

Vegánska müsli tyčinka Eat Natural s arašidmi, kokosom a tmavou čokoládou
Obsah: 120 g

Müsli tyčinka Eat Natural s arašidmi, kokosom a horkou čokoládou predstavuje lahodné občerstvenie kedykoľvek počas dňa. Spája vybrané ingrediencie do chutnej tyčinky, ktorá dopraje malú chvíľu oddychu v každodennom zhone.
Táto ovocno-orechová tyčinka ponúka harmonickú kompozíciu chutí. Pražené arašidy sa spájajú s exotickým strúhaným kokosom, čo dopĺňa poleva z horkej čokolády. Starostlivo namiešaná zmes zaručuje príjemný chuťový zážitok. Vďaka praktickým jednotlivým baleniam je tyčinka ideálna na cesty a rýchlo poruke, keď sa dostaví menší hlad.
| Obsah | 120 g |
| Typ produktu | Slané pochutiny a tyčinky |
| Zložky | Zloženie: Horká čokoláda 20 % (kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo), arašidy (18 %), ryžový sirup, sušené marhule (sušené marhule 11 %**, ryžová múka), ryžové lupienky, tekvicové semienka, sušený kokos (5 %), kokosové lupienky (4,5 %), kokosový sirup (4,5 %), cícerové lupienky, slnečnicové semienka. **Gotový výrobok môže obsahovať sóju, mlieko, mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu orechy, pekanové orechy, brazílske orechy, pistácie a makadamové orechy. |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste. |
| Pokyny na prípravu | Pripravené |
| Výrobca | Ferrero |
| Adresa výrobcu | DE-60624 Frankfurt am Main (EU). |
| Možnosť kontaktu | consumerservice@ferrero.com |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 197 kcal / 822 kJ |
| Tuky v g | 11,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 5 g |
| Sacharidy v g | 17,8 g |
| - z toho cukry v g | 9,6 g |
| Vláknina v g | 2,9 g |
| Bielkoviny v g | 4,4 g |
| Soľ v g | 0,019 g |