
Číslo produktu 938985

Werther's Original krémové cukríky
Obsah: 120 g
Smotanové cukríky Werther's Original ponúkajú neporovnateľný chuťový zážitok pre výnimočné chvíle pôžitku. Tieto klasické karamelové cukríky sa vyrábajú podľa tradičnej receptúry a navodzujú pocit tepla a pohody.
Neodolateľná karamelová vôňa sa rozvinie hneď po otvorení balenia. Starostlivo vybrané ingrediencie sa spájajú do sladkosti, ktorá vyniká svojím krémovo-sladkým charakterom. Či už ako malá odmena počas dňa, na podelenie sa s rodinou a priateľmi alebo ako sladká pozornosť – tieto smotanové cukríky sa hodia na každú príležitosť. Receptúra dodáva každému cukríku jeho charakteristickú krémovú chuť, ktorá pripomína bezstarostné detstvo.
| Obsah | 120 g |
| Typ produktu | Cukríky a žuvacie cukríky |
| Zložky | Zloženie: Cukor, glukózový sirup, smotana (7,4 %), zahustená srvátka, maslo (4,8 %), sirup z trstinového cukru, soľ, emulgátor lecitíny (sója), aróma. |
| Poznámka k skladovaniu | Chráňte pred teplom a vlhkosťou! |
| Výrobca | AUGUST STORCK KG |
| Adresa výrobcu | Waldstr. 27, D-13403 Berlin |
| Možnosť kontaktu | www.storck.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 424 kcal / 1.793 kJ |
| Tuky v g | 8,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 5,7 g |
| Sacharidy v g | 86,9 g |
| - z toho cukry v g | 71,6 g |
| Bielkoviny v g | 0,3 g |
| Soľ v g | 1 g |