
Číslo produktu 2694403

Základný štetec na bronzer BODY&SOUL
Obsah: 1 ks
Štetec na bronzer BODY&SOUL Basic je vhodný na nanášanie bronzera a púdru. Jeho tvar umožňuje aplikáciu na tvár aj dekolt.
Vďaka svojmu dizajnu umožňuje tento štetec všestranné použitie. Syntetické štetiny optimálne naberajú púdrové produkty a rovnomerne ich aplikujú na pleť. Pre zachovanie dlhej životnosti je vhodné štetec občas vyčistiť jemným šampónom a nechať voľne vyschnúť.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Puderpinsel |
| Podrobnosti o materiáli | Rukoväť: Drevo, lakované na čierno Svorka: Hliník ružové Zlatá <br> Výplň: Syntetické vlasy |
| Upozornenie k používaniu | Extra veľký štetec na bronzer Body & Soul so svojím zužujúcim sa tvarom umožňuje široké a presné nanášanie bronzera a Púder na tvár, ako aj na iné časti tela, napríklad na dekolt. Mikrojemné nylonové štetiny sú vhodné najmä pre osoby alergické na domáce zvieratá. |
| Šírka | 78 cm |
| Výška | 40 cm |
| Pokyny na starostlivosť | Štetec občas umyte jemným šampónom a nechajte ich uschnúť na vzduchu. |
| Hĺbka | 235 cm |
| Výrobca | Müller Handels GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Albstraße 92, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | impressum@mueller.de |