Číslo produktu 2912828

ZNAČKY CUKRÍKOV BAZOOKA Juicy Drop Gummies Xtreme Sour
Obsah: 57 g / 12 pc.

Juicy Drop Gummies Xtreme Sour od BAZOOKA CANDY BRANDS ponúkajú interaktívny zážitok z maškrtenia. Kombinácia mäkkých ovocných gumených cukríkov a pera s kyslým gélom zaisťuje individuálny chuťový zážitok.
Každé balenie obsahuje chutné gumené cukríky a samostatné pero s tekutou kyslou cukrovinkou. Jednoduchým stlačením pera možno na cukríky naniesť požadované množstvo gélu. Intenzitu kyslosti si tak možno pri každom súste prispôsobiť a neustále obmieňať.
| Obsah | 57 g / 12 pc. |
| Typ produktu | Frucht- & Weingummi |
| Zložky | Želatínové cukríky – Zloženie: Cukor, glukózový sirup, Voda, želatína, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina vínna, kyselina jablčná), zvlhčovadlo (Sorbit), zahusťovadlo (pektíny), aróma, ovocné a zeleninové koncentráty (jablko, čierna mrkva), farbivo (E163). Kyslý gél – Zloženie: Cukor, dextrín, Voda, glukózový sirup, kyselina (kyselina jablčná), zahusťovadlá (arabská guma, pektíny), regulátor kyslosti (citráty sodné), aróma, konzervačná látka (E202), farbivá (E133, E120). Cukrovinky – Želatínové cukríky s príchuťou jahodovej limonády a kyslým gélom. Želatínové cukríky – Zloženie: Cukor, glukózový sirup, Voda, želatína, zvlhčovadlo (Sorbit), regulátory kyslosti (kyselina vínna, kyselina citrónová, kyselina jablčná), zahusťovadlo (pektíny), arómy, ovocné a zeleninové koncentráty (jablko, čierna mrkva), farbivo (kurkumín). Kyslý gél – Zloženie: Cukor, dextrín, Voda, glukózový sirup, kyselina (kyselina jablčná), zahusťovadlá (arabská guma, pektíny), regulátor kyslosti (citráty sodné), arómy, konzervačná látka (E202), farbivo (E120). Cukrovinky – gumové cukríky s príchuťou koly a kyslý gél. Gumové cukríky – Zloženie: Cukor, glukózový sirup, Voda, želatína, zvlhčovadlo (glycerín), regulátory kyslosti (kyselina jablčná, kyselina vínna), zahusťovadlo (pektíny), aróma, farbivo (E150a), ovocné a zeleninové koncentráty (sladký zemiak, jablko, čierna mrkva). Kyslý gél – Zloženie: Cukor, dextrín, Voda, glukózový sirup, kyselina (kyselina jablčná), zahusťovadlá (arabská guma, pektíny), regulátor kyslosti (citráty sodné), aróma, konzervačná látka (E202), farbivo (E150d) |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať mlieko. |
| Vlastnosti | Bezlepkové |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Poznámka k skladovaniu | Chráňte pred teplom a skladujte na suchom mieste |
| Upozornenie k používaniu | Odporúčané pre deti od 3 rokov |
| Výrobca | DOK Kindersüßwaren GmbH |
| Adresa výrobcu | Aspastraße 24, 59394 Nordkirchen |
| Možnosť kontaktu | +49 2596 528220 |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 339 kcal / 1.440 kJ |
| Tuky v g | 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,3 g |
| Sacharidy v g | 79 g |
| - z toho cukry v g | 56 g |
| Bielkoviny v g | 4,3 g |
| Soľ v g | 0,12 g |