Prejsť na navigáciu
Prejsť na hlavný obsah
Spoločnosť
Aktuálne
Služby
Hľadané výrazy/číslo produktu
Moja predajňa
Letáky
Hľadané výrazy/číslo produktu
Všetky kategórie
Parfuméria
Drogéria
Hračky
Papiernictvo
Multimédiá
Bioshop
Domácnosť
Chovateľské potreby
% SALE
Značky
MÜLLER Slovensko
Drogéria
Zdravie
Pečeň a horké látky
Pečeň a horké látky
Produkt 1 – 9 z 9
Popularita
Sanotact Express Laktáza 13 000
14,09 €
/ 18 g
782,78 €/1 kg
Doppelherz aktiv Pečeň plus
7,09 €
/ 21.3 g
332,86 €/1 kg
Bylinné kvapky tetesept na žalúdok a črevá
9,99 €
/ 50 ml
199,80 €/1 l
Doppelherz Zdravie pre mužov 30 kapsúl
7,29 €
/ 28.2 g
258,51 €/1 kg
Kneipp na odvodnenie
6,69 €
/ 84 g
79,64 €/1 kg
Kneipp Minerálne látky pre mužov
2,29 €
/ 84 g
27,26 €/1 kg
Doppelherz Brusnica 800 + Tekvica 30 kapsúl
6,49 €
/ 27.7 g
234,30 €/1 kg
vypredané
SilaVit Laktáza Depot tablety 22 000 FCC
10,89 €
/ 12 g
907,50 €/1 kg
vypredané
Zirkulin Artičoka – pomocník pri trávení, vysoká dávka
8,99 €
/ 14 g
642,14 €/1 kg