Číslo produktu 3018546

followfood organické sultánky
Obsah: 200 g

Bio sultánky followfood v kvalite Demeter predstavujú prirodzene sladkú prísadu do müsli, pečiva alebo slaných pokrmov. Sú ideálne aj ako chutný snack počas dňa.
Tieto sultánky sú viac než len sušené ovocie. Obohacujú nielen sladké jedlá a šaláty o výnimočnú chuť, ale prispievajú aj k udržateľnému poľnohospodárstvu. V rámci certifikácie Demeter sa podporuje biodiverzita vytváraním cenného životného priestoru pre rozmanité druhy. Dodávateľ navyše podporuje „Happy Village Projekt“, v ktorom sa rodiny malých farmárov školia v ekologickom poľnohospodárstve a posilňujú sa miestne sociálno-ekonomické podmienky. Realizuje sa to napríklad prostredníctvom opatrení v školách alebo zabezpečením nádrží na vodu počas období sucha.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Nüsse, Saaten & Trockenfrüchte |
| Zložky | Sultány* (99,5 %), slnečnicový olej**. *Z certifikovaného biodynamického poľnohospodárstva. **Z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy orechov a arašidov. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Bezlepkové|Bez laktózy|Vegánsky |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Výrobca | followfood GmbH |
| Adresa výrobcu | Metzstraße 2, DE-88045 Friedrichshafen |
| Možnosť kontaktu | info@followfood.de/ www.followfood.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 320 kcal / 1.354 kJ |
| Tuky v g | 1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,4 g |
| Sacharidy v g | 72 g |
| - z toho cukry v g | 71 g |
| Vláknina v g | 5,5 g |
| Bielkoviny v g | 2,9 g |
| Soľ v g | < 0,01 g |