Prejsť na navigáciu
Prejsť na hlavný obsah
Spoločnosť
Aktuálne
Služby
Hľadané výrazy/číslo produktu
Moja predajňa
Letáky
Hľadané výrazy/číslo produktu
Všetky kategórie
Parfuméria
Drogéria
Hračky
Papiernictvo
Multimédiá
Bioshop
Domácnosť
Chovateľské potreby
% SALE
Značky
MÜLLER Slovensko
Drogéria
Potraviny
Výživa
Orechy a sušené ovocie
Orechy a sušené ovocie
Produkt 1 – 33 z 33
Popularita
Seeberger zmes jadier orechov
12,49 €
/ 400 g
31,23 €/1 kg
Vlastná značka Müller
Hochgenuss zmes mrazom sušeného bobuľového ovocia
9,29 €
/ 90 g
103,22 €/1 kg
Vlastná značka Müller
Hochgenuss tekvicové semienka (natur)
2,29 €
/ 175 g
13,09 €/1 kg
Sušené delikatesné figy Seeberger
2,29 €
/ 125 g
18,32 €/1 kg
Hrozienka Seeberger
4,59 €
/ 500 g
9,18 €/1 kg
Datle Seeberger , vykôstkované
2,09 €
/ 125 g
16,72 €/1 kg
Seeberger čokoládová zmes s pekanovými orechmi
4,09 €
/ 150 g
27,27 €/1 kg
Vlastná značka Müller
Hochgenuss študentská zmes
2,29 €
/ 175 g
13,09 €/1 kg
Seeberger Študentská zmes
4,09 €
/ 150 g
27,27 €/1 kg
Seeberger sušené pásiky manga
4,69 €
/ 100 g
46,90 €/1 kg
Seeberger zmes jadier orechov
5,39 €
/ 150 g
35,93 €/1 kg
Vlastná značka Müller
SilaVit Indické šupky zo semien skorocelu
6,99 €
/ 250 g
27,96 €/1 kg
Seeberger Nuts'n'Berries
4,59 €
/ 150 g
30,60 €/1 kg
Vlastná značka Müller
Hochgenuss solené pistácie
3,09 €
/ 150 g
20,60 €/1 kg
Vlastná značka Müller
Hochgenuss kešu oriešky
2,59 €
/ 125 g
20,72 €/1 kg
Seeberger mandle pražené a solené
4,59 €
/ 150 g
30,60 €/1 kg
Seeberger pražené tekvicové semienka
3,29 €
/ 150 g
21,93 €/1 kg
Zmes kešu a brusníc Seeberger
5,69 €
/ 150 g
37,93 €/1 kg
Chia semienka SchapfenMühle
3,89 €
/ 300 g
12,97 €/1 kg
Zmes mandlí a brusníc Seeberger
4,39 €
/ 150 g
29,27 €/1 kg
buah Bio malina – čistá, malé balenie
4,09 €
/ 10 g
409,00 €/1 kg
FARMER'S SNACK Zmes jadier s píniovými orieškami, prírodná
3,39 €
/ 150 g
22,60 €/1 kg
Seeberger údené mandle – pražené a solené
5,19 €
/ 150 g
34,60 €/1 kg
Zmes mandlí a brusníc Seeberger
2,49 €
/ 50 g
49,80 €/1 kg
SchapfenMühle Ľanové semienka Vital
2,09 €
/ 200 g
10,45 €/1 kg
Alnatura Bio zmes semienok do šalátu
2,09 €
/ 100 g
20,90 €/1 kg
vypredané
Hochgenuss ananás – gurmánsky zážitok
3,29 €
/ 30 g
109,67 €/1 kg
vypredané
Hochgenuss makadamové orechy
3,89 €
/ 100 g
38,90 €/1 kg
vypredané
Hochgenuss kukurica – solená
2,29 €
/ 100 g
22,90 €/1 kg
vypredané
Bio followfood
0,50 €
/ 200 g
2,50 €/1 kg
vypredané
Ovocný mix pre Hochgenuss
3,69 €
/ 30 g
123,00 €/1 kg
vypredané
Pražená zmes orechov s hrozienkami Jumbo
2,49 €
/ 50 g
49,80 €/1 kg
vypredané
Seeberger sušené jablkové krúžky
2,49 €
/ 80 g
31,13 €/1 kg