
Číslo produktu 20953

Seeberger Caribic Royal
Obsah: 200 g
Seeberger Caribic Royal predstavuje exotickú zmes výberových orechov a sušeného ovocia. Táto kompozícia ponúka tropický chuťový zážitok, ideálny na rýchle občerstvenie.
Starostlivo vybrané ingrediencie sa spájajú do harmonického pôžitku. Ovocná sladkosť sa snúbi s chrumkavosťou orechov a vytvára pestrú textúru. Zmes je vhodná ako snack na cesty, na obohatenie müsli alebo ako prísada do pečiva. Vďaka baleniu v ochrannej atmosfére si jednotlivé zložky zachovávajú svoju plnú arómu.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Orechy, semená a sušené ovocie |
| Zložky | Zloženie: ovocie v premenlivom pomere (hrozienka secs sultanines, raisins secs, chips de noix de coco séchés, papayes, NOIX DE CAJOU, AMANDES blanchies, ananás, manga, hranolky en dés), cukor, acidifiant: acide citrique ; huile de coton, huile de tournesol, antioxidant: DISULFITE de sodium. Obsahuje stopy arašídov, nôžok, čiernej makadamie, čierneho Brésilu, čierneho pekanu, pistácií a čiernej |
| Informácie o alergénoch | Kešu oriešky, mandle, metabisulfit sodný |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla a vlhkosti. |
| Poznámka k využitiu | " |
| Výrobca | Seeberger GmbH |
| Adresa výrobcu | Hans-Lorenser-Str. 36, 89079 Ulm, Deutschland / Allemagne / Germany |
| Možnosť kontaktu | info@seeberger.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 412 kcal / 1.728 kJ |
| Tuky v g | 15 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 7,3 g |
| Sacharidy v g | 59 g |
| - z toho cukry v g | 53 g |
| Bielkoviny v g | 5,5 g |
| Soľ v g | 0,22 g |