Číslo produktu 10916

Slnečnicové semienka SchapfenMühle
Obsah: 1000 g

Lúpané slnečnicové semienka SCHAPFEN MÜHLE sú všestrannou ingredienciou pre zdravé stravovanie a mnohým pokrmom dodávajú výraznú chuť.
Či už ako chrumkavá posýpka, alebo ako jemná prísada do pečiva – tieto slnečnicové semienka obohacujú jedálny lístok na mnoho spôsobov. Dajú sa jednoducho zaradiť do každodennej stravy a podporujú vyvážený životný štýl. Vďaka svojej orieškovej chuti sa hodia k sladkým aj slaným jedlám a postarajú sa o výnimočné chuťové doladenie.
| Obsah | 1000 g |
| Typ produktu | Orechy, semená a sušené ovocie |
| Zložky | Slnečnicové semienka |
| Krajina pôvodu | Poľnohospodárstvo EU |
| Výrobca | SchapfenMühle GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Franzenhauserweg 21, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | info@schapfenmuehle.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 644 kcal / 2.668 kJ |
| Tuky v g | 51,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 4,5 g |
| Sacharidy v g | 20 g |
| - z toho cukry v g | 2,6 g |
| Bielkoviny v g | 20,8 g |
| Soľ v g | 0,02 g |