Číslo produktu 21403

SchapfenMühle Ľanové semienko Vital
Obsah: 200 g

Zmes SchapfenMühle Leinsamen vital predstavuje starostlivo vyváženú kombináciu, ktorá jednoduchým spôsobom podporuje vyvážené stravovanie. Vďaka svojej všestrannosti obohatí každodenný jedálniček o cenné živiny.
Táto zmes ľanových semienok významne prispieva k uvedomelému stravovaniu. Už denný príjem 2 g kyseliny alfa-linolénovej (omega-3) napomáha k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Jedna 20 g porcia zmesi Leinsamen vital obsahuje až 2,1 g tejto mastnej kyseliny. Zmes pochádzajúca z poľnohospodárstva EÚ sa dá bez námahy zaradiť do rôznych jedál, ktorým dodá výnimočnú chuťovú zložku. Pre dosiahnutie optimálneho účinku je dôležité dbať na pestrú a vyváženú stravu, ako aj na zdravý životný štýl.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Nüsse, Saaten & Trockenfrüchte |
| Zložky | Mleté ľanové semienko (70 %), špaldové otruby (10 %), srvátkový produkt, hnedý cukor, sušený Jablčný pektín (4 %) (obsahuje oxid siričitý), jablkový prášok (2 %) |
| Krajina pôvodu | Poľnohospodárstvo EU |
| Výrobca | SchapfenMühle GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Franzenhauserweg 21, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | info@schapfenmuehle.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 468 kcal / 1.940 kJ |
| Tuky v g | 28,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 19,7 g |
| Sacharidy v g | 23,3 g |
| - z toho cukry v g | 16,8 g |
| Bielkoviny v g | 17,4 g |
| Soľ v g | 0,1 g |