
Číslo produktu 2930975

SilaVit mleté psyllium šupky
Obsah: 200 g
Mleté šupky psyllia od značky SilaVit s pomarančovou príchuťou predstavujú rastlinný prášok s napúčacím efektom, určený na rozmiešanie vo vode. Tento prášok, obohatený o ľanové a chia semienka, je doplnkom s vysokým obsahom vlákniny.
Tento produkt sa vyznačuje vysokým podielom rozpustnej vlákniny so schopnosťou zväčšovať svoj objem. Je vhodný na dlhodobé užívanie, keďže nespôsobuje návyk. Na prípravu sa dvakrát denne rozmiešajú tri gramy prášku v približne 150 mililitroch vody. Po krátkom napučaní v trvaní jednej až dvoch minút možno zmes vypiť. Následne je dôležité vypiť ešte jeden až dva poháre tekutiny.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Gastrointestinálne |
| Vlastnosti | Bezlepkové|Bez cukru|Vegánsky |
| Vlastnosti | Bezlepkové|Bez cukru|Vegánsky |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste, chránenom pred teplom. |
| Zložky | Šupky indického psyllia (Jemný mleté) (45 %), ľanové semienko (tepelne upravené, Jemný mleté) (25 %), kukuričný dextrín, chia semienka (Salvia hispanica) (5 %), okysľovač kyselina citrónová, prírodná pomarančová aróma, farbivo extrakt z potravinárskej papriky, sladidlo sukralóza. |
| Upozornenie k používaniu | Odporúčané použitie: Pred použitím Dóza . Dvakrát denne vmiešajte 3 g (približne 1 Ľahký kopcovitú čajovú lyžičku) do približne 150 ml Voda , nechajte krátko nabobtnať (1-2 minúty) a vypite. Následne vypite ďalšie 1-2 Poháre tekutiny. Pri konzumácii vlákniny je nevyhnutné zabezpečiť dostatočný príjem tekutín, pretože Vláknina viaže veľa Voda v črevách. Neužívajte bezprostredne pred spaním. |
| Výrobca | Naturawerk Gebr. Hiller GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Postfach 4366, DE-30043 Hannover |
| Možnosť kontaktu | www.mueller.eu |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 308 kcal / 1.265 kJ |
| Tuky v g | 13 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,1 g |
| Sacharidy v g | 9,1 g |
| - z toho cukry v g | < 0,5 g |
| Vláknina v g | 59 g |
| Bielkoviny v g | 7,7 g |
| Soľ v g | 0,11 g |