Číslo produktu 2245236

ültje arašidy pečené v rúre
Obsah: 200 g

Arašidy ültje pur ponúkajú čistý a nefalšovaný orechový pôžitok na zahryznutie kedykoľvek počas dňa. Sú šetrne pečené v rúre, vďaka čomu rozvíjajú svoju plnú orechovú arómu úplne bez prídavku soli.
Tieto arašidy sú zárukou čistej radosti z chrumkania. Vďaka špeciálnemu procesu pečenia v rúre získavajú chrumkavú konzistenciu a svoju charakteristickú chuť. Ako všestranný snack sa hodia na priamu konzumáciu, ako prísada do müsli alebo ako chrumkavá posýpka na šaláty a iné jedlá. Starostlivé spracovanie podčiarkuje prírodný charakter produktu.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Slané občerstvenie |
| Zložky | ARAŠIDOVÉ JADRÁ. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy orechov. |
| Vlastnosti | vegánske podľa zložiek |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla. |
| Výrobca | Felix GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Binnerheide 28, 58239 Schwerte |
| Možnosť kontaktu | info@felix-hamburg.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 612 kcal / 2.537 kJ |
| Tuky v g | 49 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 7,9 g |
| Sacharidy v g | 12 g |
| - z toho cukry v g | 5,6 g |
| Bielkoviny v g | 26 g |
| Soľ v g | 0,04 g |