Prejsť na navigáciu
Prejsť na hlavný obsah
Spoločnosť
Aktuálne
Služby
Hľadané výrazy/číslo produktu
Moja predajňa
Letáky
Hľadané výrazy/číslo produktu
Všetky kategórie
Parfuméria
Drogéria
Hračky
Papiernictvo
Multimédiá
Bioshop
Domácnosť
Chovateľské potreby
% SALE
Značky
Domov
LAVERA
LAVERA
Produkt 1 – 60 z 66
Popularita
lavera NEUTRAL
8,19 €
/ 150 ml
54,60 €/1 l
lavera MY AGE Spevňujúci denný krém
17,99 €
/ 50 ml
359,80 €/1 l
Zubná pasta lavera Complete Care
4,49 €
/ 75 ml
59,87 €/1 l
lavera BASIS SENSITIV Výživný hydratačný krém
8,69 €
/ 50 ml
173,80 €/1 l
Spevňujúca nočná starostlivosť lavera
17,89 €
/ 50 ml
357,80 €/1 l
Spevňujúce sérum lavera
18,99 €
/ 30 ml
633,00 €/1 l
lavera BASIS SENSITIVE Upokojujúci hydratačný krém
10,19 €
/ 50 ml
203,80 €/1 l
Spevňujúca starostlivosť o očné okolie lavera
17,89 €
/ 15 ml
1 192,67 €/1 l
lavera Pure Beauty zmatňujúci denný krém
10,29 €
/ 50 ml
205,80 €/1 l
Zubná pasta lavera Complete Care
4,39 €
/ 75 ml
58,53 €/1 l
Zubná pasta lavera Sensitive Whitening
4,89 €
/ 75 ml
65,20 €/1 l
lavera Zubný gél Neutral bez fluoridu
4,89 €
/ 75 ml
65,20 €/1 l
lavera MEN 3v1 sprchový gél
4,09 €
/ 200 ml
20,45 €/1 l
Telové mlieko lavera My Age
7,29 €
/ 200 ml
36,45 €/1 l
lavera Glow by Nature
7,29 €
/ 200 ml
36,45 €/1 l
lavera Pure Beauty sérum
12,29 €
/ 30 ml
409,67 €/1 l
lavera Baby & Kinder umývacia emulzia a šampón
6,19 €
/ 200 ml
30,95 €/1 l
lavera BARRIER BALANCE Telové mlieko
8,19 €
/ 200 ml
40,95 €/1 l
Zubná pasta lavera Sensitive & Repair
4,39 €
/ 75 ml
58,53 €/1 l
lavera COMPLETE CARE bez fluoridu
7,19 €
/ 400 ml
17,98 €/1 l
lavera BASIS SENSITIVE Upokojujúci nočný krém
11,79 €
/ 50 ml
235,80 €/1 l
lavera BASIS SENSITIVE krém na nohy
4,59 €
/ 75 ml
61,20 €/1 l
Telové lavera NEUTRAL
12,39 €
/ 200 ml
61,95 €/1 l
lavera NEUTRAL očný krém
13,59 €
/ 15 ml
906,00 €/1 l
Lavera MEN sensitive dezodorant roll-on 48h
6,19 €
/ 50 ml
123,80 €/1 l
Hydratačné a osviežujúce telové mlieko lavera
7,29 €
/ 200 ml
36,45 €/1 l
lavera Pure Satin Liquid Lipstick – Wild Mauve 03
9,99 €
/ 4 ml
lavera Eyebrow Powder Duo
7,69 €
/ 1 ks
lavera Barrier Balance Serum
15,89 €
/ 30 ml
529,67 €/1 l
Telový olej lavera Beauty
13,29 €
/ 100 ml
132,90 €/1 l
Rozmaznávajúci telový olej lavera
11,29 €
/ 100 ml
112,90 €/1 l
Detská zubná pasta lavera
3,89 €
/ 75 ml
51,87 €/1 l
lavera HYDRO REFRESH Očný roll-on
14,39 €
/ 15 ml
959,33 €/1 l
lavera Tuhý ošetrujúci sprchovací prípravok High Vitality
3,39 €
/ 50 g
67,80 €/1 kg
Spevňujúca plátenná maska lavera
3,69 €
/ 1 ks
lavera MEN sensitive gél na umývanie tváre 2v1
6,19 €
/ 150 ml
41,27 €/1 l
lavera Kontúrovacia ceruzka na pery – Dark Rose 07 –
4,99 €
/ 1 ks
lavera Pure Satin Liquid Lipstick – Nude Petal 02 –
9,99 €
/ 4 ml
vypredané
lavera Pure Satin Liquid Lipstick – Sweet Peony 04 –
9,99 €
/ 4 ml
vypredané
lavera Pure Satin Liquid Lipstick – Poppy Red 01 –
9,99 €
/ 4 ml
vypredané
lavera Cream Glow Lipstick – Camellia Rose 11 –
8,79 €
/ 4.5 g
vypredané
lavera Cream Glow Lipstick – Berry Red 10 –
8,79 €
/ 4.5 g
vypredané
lavera Cream Glow Lipstick – Wild Rose 09
8,79 €
/ 4.5 g
vypredané
lavera Tekutá očná linka – Brown 02 –
5,99 €
/ 2.8 ml
vypredané
lavera Tekutá očná linka – Black 01 –
5,99 €
/ 2.8 ml
vypredané
Rozjasňovače Soft Glow – Aurora Glow 02 –
8,99 €
/ 7.5 g
vypredané
Rozjasňovače Soft Glow – Champagne Shimmer 01 –
8,99 €
/ 7.5 g
vypredané
Očné tiene Signature Colour – Golden Jade 07 –
5,59 €
/ 1.9 g
vypredané
Očné tiene Signature Colour – Soft Sienna 04 –
5,59 €
/ 1.9 g
vypredané
lavera Lash Booster
9,99 €
/ 9 ml
vypredané
lavera Set & Glow Spray
8,99 €
/ 50 ml
179,80 €/1 l
vypredané
lavera Vitamin Skin
10,99 €
/ 30 ml
366,33 €/1 l
vypredané
lavera Brow Control
7,99 €
/ 8.5 ml
vypredané
Očné tiene lavera Signature Colour Collection
11,29 €
/ 1 ks
vypredané
lavera ceruzka na pery
5,19 €
/ 1 ks
vypredané
lavera Signature Colour
5,69 €
/ 1 ks
vypredané
lavera Velvet Blush Powder
9,09 €
/ 5 g
vypredané
Kompaktný púder lavera Satin
10,09 €
/ 9.5 g
vypredané
lavera High Shine Water Gloss
8,99 €
/ 5.5 ml
vypredané
lavera Rúž Comfort Matt
8,99 €
/ 1 ks
1
2
1
2
Zobraziť ďalšie produkty